Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Шумен, 5-ти полк
Софийско шосе
130 000 €
254 257.90 лв.

(1 287 €, 2 517.15 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:02 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 302 пъти.
Площ:
101 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2005 г.

Описание на имота:

Имоти Слънчев дом Дале продава тристаен, тухлен апартамент, на трети жилищен етаж, в района на зала Арена. Жилищната площ от 101 кв. метра е разпределена на две спални с обща, закрита тераса, хол и кухня с обща, открита тераса, коридор, баня, тоалетна, към имота има изба 9,35 кв. м. Изложението е юг/север, апартаментът е с външна изолация и частично сменена ПВЦ дограма.
Особености
Тухла
За контакт:
0899627403

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
СЛЪНЧЕВ ДОМ ДАЛЕ
0899627403
СЛЪНЧЕВ ДОМ ДАЛЕ logo
В imot.bg от 2023 г.
slanchevdomdale.imot.bg
Адрес:
област Шумен, гр. Шумен, 'Цар Освободител' 8, вх. 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Шумен, 5-ти полк
Софийско шосе
Обява: 1c177634093267445

130 000 €
254 257.90 лв.
История на цената
(1 287 €, 2 517.15 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Шумен, 5-ти полк, Софийско шосе

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност